44. Ak makáš, kreativita nepozná hraníc | Michal Yaksha Novotný – Michal Truban


Jeden z najkreatívnejších ľudí na hudobnej scéne, ktorý spolupracoval so svetovými menami. Michal Yaksha Novotný bol ďalším hosťom u mňa v podcaste. Hneď od úvodu sme sa rozprávali o hudobnej scéne a o tom, ako Yaksha pracuje. Dlho sa učil ľuďom hovoriť nie, a tak v podcaste vysvetlil, prečo je dobré naučiť sa to.

 

Yakshu mnohí ľudia aktuálne identifikujú ako športovca aj napriek tomu, že sa športu aktívnejšie venuje len posledné roky. V podcaste Yaksha hovoril o tom, ako sa k nemu dostal a prečo je na jeho Instagrame aktuálne vidieť hlavne šport. Okrem toho sme sa hlbšie rozprávali o budovaní osobnej značky. Yaksha má veľký vplyv na Instagram, o čom svedčí aj množstvo spoluprác, ktoré má rozbehnuté.

 

V hudobnom priemysle je Yaksha ako producent priekopníkom, ktorý len za posledný rok natočil 15 klipov z toho 11 v New Yorku pre zahraničných interpretov. Yaksha je bezpochyby kreatívnym človekom a svoju prácu vie robiť na svetovej úrovni. Tento diel podcastu odporúčam všetkým kreatívnym a podnikavým poslucháčom a divákom. Užívajte!

 

Knihy a ostatné zdroje spomenuté v tomto podcaste:

Antoine De Saint-Exupéry Malý princ

Podcast – Doktor má Filipa

 

Rozhovor si môžete pozrieť vo videu nižšie alebo na streamovacích platformách:

SPOTIFY podcast: https://spoti.fi/31Nywax

APPLE podcast: https://apple.co/3n0SO8F

GOOGLE podcast: https://bit.ly/3qAt5WU