55. Ako skončíte, keď začnete na základnej škole | Tomáš Červenka – Michal Truba


Po dlhšom čase tu opäť máme podcast, tentokrát s výborným hosťom, zakladateľom a CEO najväčšieho internetového obchodu s bicyklami – Tomášom Červenkom. Hneď v úvode sme sa vrhli na tému a rozobrali vznik samotného e-shopu. Niektorí z vás si možno pod touto doménou ešte pamätajú fórum, ktoré bolo zamerané práve na cyklistiku. 

 

V podcaste sme samotný e-shop prebrali poriadne do detailov. Tomáš navyše prezradil aj to, či sa jeho značka v blízkej dobe plánuje rebrandovať. Samostatnú kapitolu sme venovali jeho cieľovej skupine, do ktorej bez debaty patria aj triatlonisti. Ak si jeden z nich, napíš mi o tom pod tento diel!

 

Tomáš nie je len vášnivý cyklista, ale hlavne výborný CEO, ktorý dokázal vybudovať najväčší e-shop v tomto segmente. Počas rozhovoru okrem iného ozrejmí, akým spôsobom financoval rast svojho e-shopu, a tiež to, na čo si dávať pozor. Jeho prerod z programátora na riaditeľa bol dosť zaujímavý, preto si myslím, že v podcaste si každý podnikateľ i nepodnikateľ nájde to svoje. Užívajte!

 

Knihy a ostatné zdroje spomenuté v tomto podcaste:

Ľudovít Ódor – Rýchlokurz geniality

Jiří Kosek – PHP a XML

Charles E. Leiserson – Introduction To Algorithms

 

Rozhovor si môžete pozrieť vo videu nižšie alebo na streamovacích platformách:

SPOTIFY podcast: https://spoti.fi/31Nywax

APPLE podcast: https://apple.co/3n0SO8F

GOOGLE podcast: https://bit.ly/3qAt5WU