Taketo chodia motivacne listy do WebSupportu na helpdesk poziciu


Vážený Websupport,

nesmierne ma potešila profesia.sk, keď som tam našiel inzerovanú ponuku práce od Vás. Bez váhania som otvoril word a rozhodol som sa spísať niekoľko dôvodov prečo by som práve ja mal byť novou posilou Vášho helpdesku:

 1. Pretože som Vašim zákazníkom a spokojnosť so službami je maximálna. S čistým svedomím ignorujem ponuky iných poskytovateľov webhostingu. Som presvedčený o kvalite Vašich služieb a s hrdosťou ich budem hájiť a hovoriť o nich nielen na pracovisku, ale aj doma,
  v krčme…
 2. Pretože sa mi neraz stalo, že som potreboval pomoc a pomocná ruka mi bola podaná
  v priebehu pár minút bez ohľadu na to či je ráno alebo neskorá nočná hodina. Viem aké to je byť bezradný a chápem aké odbremeňujúce je vtedy vedieť, že sa môžem spoľahnúť na Váš helpdesk.Uvedomujem si jeho dôležitosť a ako jeho súčasť by som bol z vlastnej skúsenosti veľmi empatický vo vzťahu s klientom.
 3. Pretože som rok študoval urgentnú medicínu a popri tom pracoval na chirurgických operačných sálach na Kramároch, čím som si vybudoval odolnosť voči stresu, pohotovosť, flexibilitu, vzťah k ľudom a ochotu pomôcť im.
 4. Pretože ako freelancer s kolísavým príjmom, ktorému sa narodil pred polrokom nádherný syn, si už nemôžem dovoliť byť freelancerom s kolísavým príjmom a potrebujem stabilného zamestnávateľa a som si istý, že iného zamestnávateľa ako je Websupport nechcem. Viem, že to je jediná firma, ktorej logo nebudem mať zalepené na boxerskom vreci v garáži.
 5. Pretože ako freelancer so skúsenosťami s html/css a dizajnovaním stránok som využiteľný aj na iné aktivity ak to bude potrebné a popri helpdesku sa na ne nájde čas.
 6. Pretože som ochotný počas skúšobnej doby pracovať za minimálnu mzdu, len aby som dokázal, že naozaj chcem byť súčasťou Websupportu.
 7. Pretože ak sa k Vám dostanem, tak na oslavu tejto udalosti zorganizujem u nás na záhrade jesennú grilovačku, na ktorú ste všetci pozvaní.
Categories