51. Nekupujte Pastierovu Žltú knihu | Michal Pastier 2. diel – Michal Truban


Výnimočný vianočný diel s výnimočným a veľmi obľúbeným hosťom, ktorý je u mňa už druhýkrát – Michalom Pastierom. Hneď na začiatok by som rád spomenul, že v podcaste sa nachádza aj súťaž pre vás, poslucháčov/divákov, do ktorej by ste sa mali určite zapojiť. Aktuálny druhý diel sme začali netradične, a to spomienkou na prvý rozhovor s týmto reklamným mágom, ktorý dosahoval výborné čísla a stal sa virálnym. S Mišom sme sa v úvode bavili o sile komunít, prepojení hobby a kreativity a tiež o tom, že byť tvorivý znamená byť zvedavý. Považujete sa za zvedavých?

V podcaste sme sa, samozrejme, rozprávali aj o Mišovej Žltej knihe o budovaní značky. V tomto diele sa dozviete, prečo je žltá a prečo je na obálke jeho tvár so žltačkou. Veľkú časť debaty sme venovali práve tomuto titulu, pričom Mišo z neho citoval veľmi inšpiratívne úryvky.

Michal Pastier odpovedal i na otázku, čo si myslí o rebrande Twitteru na X, a môžete sa pripraviť na jeho veľmi vtipnú analýzu. V závere sme sa takisto dostali k hodinkám, o ktorých Mišo v prvej časti veľmi zaujímavo rozprával, a inak to nebolo ani teraz.

Inšpirácia, marketing, vtip, budovanie značky. Toto všetko a omnoho viac vo výnimočnom vianočnom diele s Michalom Pastierom. Užívajte!Rozhovor si môžete pozrieť vo videu nižšie alebo na streamovacích platformách:

SPOTIFY podcast: https://spoti.fi/31Nywax

APPLE podcast: https://apple.co/3n0SO8F

GOOGLE podcast: https://bit.ly/3qAt5WU