Podakovanie z Unicampu pre WS a opacne


Unicamp.sk je mrte konfera. Hlavne ked sa pozriem nato, co to bolo pred rokom. Minuly rok to bol den prednasok na univerzite a teraz kopec workshopov, prednasok, diskusii, zaujimavych hosti, projektov, motivovania atd… Tomu hovorim brutalny progress a mrte sa tesim uz na dalsi rok. Fakt klobuk dole.

Kedze radi vo WebSupporte podporujeme dobre veci, som rad, ze sme podporili aj Unicamp a hadam to dame aj nabuduce. Ked budu davat takyto speed.

A dokonca sa vedia aj podakovat :).

Milý WEBSUPPORT

Chceme sa Vám úprimne poďakovať za podporu našej neformálnej konferencie. Veríme, že sa Vám u nás páčilo a v spolupráci budeme pokračovať. Z Vašich sponzorských darov sa platil nájom priestorov hotela, cestovné náklady a ubytovanie pre zahraničných spíkrov, tlačoviny, livestream prenos,  prenájom miestností pre workshopy a iné.

Vaše logo sa nachádzalo na 400 brožúrkach pre účastníkov, 200 brožúrkach pre účastníkov workshopov, rollup banneri pri vstupe do hotela, webe unicamp.sk  (987 unikátov počas dňa konferencie), v špeciálnej záložke na našom facebooku (1100 fanúšikov)  a bolo premietané počas celého dňa priamo v hoteli Holiday Inn.

Všetky prednášky nájdete v archíve na metoo.sk/unicamp2011

Budeme veľmi radi, ak nám napíšete Váš feedback a nápady, ako našu konferenciu zlepšiť. 

Ešte raz Vám úprimne ďakujeme za pomoc a podporu. Vďaka Vám rastieme a tento rok sme dokázali prilákať viac ako 600 účastníkov samotnej konferencie a workshopov a viac ako 2300 ľudí sledujúcich priamy prenos z konferencie. 

Je to pre nás obrovský záväzok a celé sa to mohlo uskutočniť najmä vďaka Vám! 

ĎAKUJEME

Categories