Hypnóza, práca s podvedomím a náš skrytý potenciál | Erika Koklesová – Michal Truban Podcast


Keď som niekomu hovoril, že idem vyskúšať hypnózu, aby som o nej mohol spraviť podcast, ľudia sa báli, či sa vrátim zdravý alebo či vôbec som zdravý :) Mal som rovnaké predsudky ako ostatní, ale chcel som ju vyskúšať po tom, čo som o nej počul rozprávať Hubermana – profesora zo Stanfordu, ktorého dosť často spomínam vďaka jeho super vedeckému podcastu o rozvoji.

Absolvoval som napokon viacero sedení a určite ešte pôjdem na ďalšie. Pre mňa je to jeden z ďalších zaujímavých prístupov, ako sa spoznávať. Veď vypočujte si a uvidíte :)

Na všetky moje otázky o hypnóze odpovedala sprievodkyňa podvedomím, Erika Koklesová. Prebrali sme, ako sedenie s hypnotizérom vyzerá, čím sa líši autohypnóza od meditácie a či je v poriadku, ak po autohypnóze človek zaspí.

Stáva sa vám, že chcete ísť behať a namiesto toho kapríte na gauči a potom sa týrate? Tak na to existuje skvelá technika autohypnózy s názvom „práca s časťami”.

V čom ešte môže byť hypnóza nápomocná? Pomôže s rozhodovaním v stresových situáciách? Alebo k tomu, aby ste večer vypli myšlienky a zaspali?

Pre podnikateľov budú zaujímavé Erikine rady, ako odhaliť vlastný potenciál a zistiť, či máte správnych ľudí na správnom mieste. Užívajte.

Rozhovor si môžete pozrieť vo videu nižšie alebo na streamovacích platformách:

SPOTIFY podcast: https://spoti.fi/31Nywax

APPLE podcast: https://apple.co/3n0SO8F

GOOGLE podcast: https://bit.ly/3qAt5WU

 

Categories